سونی یک تريلر جديد از بازى God of War منتشر كرد [تماشا کنید] + طنز؛ اعتراض به بازداشت مشایی – پایان نامه

ارسال شده توسط

استودیوی سانتا مونیکا، سازنده یکى از مورد انتظارترین بازى هاى سال یعنى God of War، شب گذشته آگهی تبلیغاتی جدیدی از God of War منتشر کرد
احتمالاً جالب توجه ترین نکته درباره این آگهی تلویزیونی، کیفیت بالای جلوه های دیداری باشد. اگرچه این تریلر از پیش رندر شده و بازی اصلی به این اندازه زیبا نیست، اما انحصاری بعدی پلی استیشن ۴ در هر صورت بسیار خوش گرافیک به نظر می رسد.

درست شبیه به داستان خود بازی، در این تریلر هم شاهد آموزه هاى کریتوس به آترئوس براى تبدیل شدن او به یک جنگجوى حرفه اى هستیم. از همان اولین نمایش بازی طی کنفرانس سونی در E3 2016، این المان داستانی همواره مشهود بوده است. در پایان تریلر، آترئوس می تواند به کریتوس در از پای در آوردن یک غول کمک کند.

استودیوی سانتا مونیکا، سازنده یکى از مورد انتظارترین بازى هاى سال یعنى God of War، شب گذشته آگهی تبلیغاتی جدیدی از God of War منتشر کرد. این تریلر «Arrow – پیکان» نام دارد و حرکت یک تیرِ کمان را در نبردهای گوناگون کریتوس و آترئوس به نمایش می کشد.

در حال حاضر تقریباً یک ماه تا عرضه عنوان God of War به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ باقی مانده و ساخته جدید سانتا مونیکا در تاریخ ۲۰ آپریل یا ۳۰ فروردین ماه روانه بازار می شود.

——————-

هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: ما جدا و واقعا و رسما از طریق همین ستون اعتراض خودمان به بازداشت اسفندیار رحیم‌مشایی را اعلام می‌کنیم

هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: ما جدا و واقعا و رسما از طریق همین ستون اعتراض خودمان به بازداشت اسفندیار رحیم‌مشایی را اعلام می‌کنیم. یعنی دولت و نظام با این همه قدرت کارش به بازداشت یک درخت بی‌آزار و بی‌ثمر رسیده؟ واقعا؟ حالا بازداشتش کردید مهم نیست.

از کجا معلوم حقوق قانونی او رعایت شود؟ در کدام باغچه او را کاشته‌اید؟ حق دسترسی آزادانه به بلبل و سنبل و باغبان و شلنگ و آب دارد یا ندارد؟ به هوای آزاد دسترسی دارد یا ندارد؟ خاک خوب دارد؟ نکند مثل آن باغبان ناشی- احمدی‌نژاد- درخت را با پیت بکارید؟

ما از طریق همین ستون اعلام می‌کنیم که اگر فردا پای صلح سبز و سازمان ملل و نهادهای بین‌المللی حقوق درختی به این مساله کشیده شد، بنده مسوولیتی قبول نمی‌کنم. این درخت بی‌رگ و ریشه و بی‌ثمر را آزاد کنید برود یکجا وسط چمنزار برای خودش راحت باشد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *