امسال ۱۵۷ اموجی جدید برای پلتفرم موبایل منتشر می شود – دیجیاتو – پایان نامه

ارسال شده توسط

در روزهای پایانی سال ۲۰۱۷، یونی کد (Unicode) لیستی از ۱۳۰ اموجی احتمالی جدیدی که به پلتفرم های موبایل می آیند را منتشر کرد
با توجه به اطلاعات به دست آمده، یونی کد ۱۱٫۰ قرار است تا در تاریخ ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد ۹۷) منتشر شود. بد نیست بدانید نسخه ۱۰ استاندارد یونی کد که اواسط سال گذشته منتشر شد ۵۶ اموجی جدید داشت، رقمی که تقریبا یک سوم اموجی های یونی کد ۱۱٫۰ است.

در این میان می توان به اموجی های پا، سوپرمن یا پرچم دزدان دریایی نیز اشاره کرد. برای مشاهده لیست کامل اموجی ها می توانید به اینجا مراجعه کنید. البته ممکن است تا زمان عرضه نسخه نهایی اموجی ۱۱٫۰ طرح بعضی از این اموجی ها تغییر نماید.  یونی کد تصمیم دارد تا مشخصات نهایی اموجی ۱۱٫۰ را همزمان با عرضه یونی کد ۱۱٫۰ مشخص کند.

در روزهای پایانی سال ۲۰۱۷، یونی کد (Unicode) لیستی از ۱۳۰ اموجی احتمالی جدیدی که به پلتفرم های موبایل می آیند را منتشر کرد. ساعاتی پیش، سرانجام لیست نهایی اموجی های جدید Emoji 11.0 مشخص شد که با توجه به آن ۲۷ اموجی دیگر به لیست قبلی اضافه شده است.

اموجی ۱۱٫۰ شامل ۱۵۷ اموجی جدید خواهد بود که در نیمه دوم سال جاری به اندروید و iOS می آیند. نکته جالب اینجاست که برای اولین بار شاهد اموجی هایی با رنگ موهای مختلف و حالت های گوناگون هستیم؛ مو قرمز، سفید، مجعد و حتی اموجی هایی بدون مو.

اموجی 11.0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *