افتتاح پارک واقعیت مجازی ۷ هزار متری در دبی با هدست های منحصر به فرد – دیجیاتو – پایان نامه

ارسال شده توسط

شرکت Emaar Entertainment که سابقه ساخت آکواریوم دبی را در کارنامه دارد، اخیرا مرکز واقعیت مجازی را در «دبی مال» افتتاح کرده که «VR Park» نام دارد
این هدست برخلاف نمونه های معمولی مثل Oculus Rift یا HTC Vive بیشتر مناسب مراکز بازی است و تاکنون تنها در IMAX VR مورد استفاده قرار گرفته. از ویژگی های فوق العاده StarVR می توان به آزادی عمل ۲۱۰ درجه ای، رزولوشن ۵K و سیستم ردگیری مقیاس پذیر اشاره کرد.

در این پارک می توانید به صورت گروهی از سفرهای مجازی هیجان انگیز دریایی یا فضایی و ملاقات با موجودات بیگانه لذت ببرید.VR PARKبرای مثال Burj Drop سکوی پرش ساده ای است که با استفاده از هدست واقعیت مجازی حس سقوط از «برج خلیفه» را برای فرد تداعی می کند؛ یا ApeX که احساس قدم زدن روی مسیری باریک بر فراز یک آسمان خراش را فراهم می کند.

با استفاده از رولرکوستر Dubai Drone می توانید بر فراز دبی به پرواز درآیید و Dune Bash نیز شما را سوار بر یک جیپ و در حال فرار از دست حشرات و عنکبوت های جهش یافته نشان می دهد.واقعیت مجازیسرگرمی های دیگر نیز شامل فیلم ها و بازی واقعیت افزوده می شود که چهار مورد از آنها جدید است. از میان اپلیکیشن ها می توان به The Walking Dead ،Outbreak، John Wick Chronicles و Mummy Prodigium اشاره کرد. بازی های چند نفره The Raft و APE-X نیز هیجان بالایی را به کاربر القا می کنند.

هدف از افتتاح این پارک ۷ هزار متر مربعی محو کردن مرز بین واقعیت و تصور به لطف وسایل سرگرمی فیزیکی و هدست های واقعیت مجازی StarVR است. واقعیت مجازی

شرکت Emaar Entertainment که سابقه ساخت آکواریوم دبی را در کارنامه دارد، اخیرا مرکز واقعیت مجازی را در «دبی مال» افتتاح کرده که «VR Park» نام دارد.

برای کودکان نیز سرگرمی های واقعیت افزوده از قبیل باغ وحش و چرخ و فلک جادویی احاطه شده با موجودات خارق العاده در نظر گرفته شده است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *